B2B: Samlet sponsorfamilien til frokost fredag morgen – ØIF Arendal

B2B: Samlet sponsorfamilien til frokost fredag morgen

ØIF Arendals sponsorfamilie var fredag morgen samlet til sponsorfrokost i Sparebanken Sør Amfi.

Mange gode samtaler da frokosten var servert fredag morgen. Maten sto Line Olsen og klubbens kafemedarbeidere for.

– Det er mye energi i Arendal, i og rundt klubben, vår sponsorfamilie og generelt i næringslivet om dagen. En strålende start på fredagen, melder ØIF Arendals daglige leder Bjørn-Gunnar Bruun Hansen.

Han og klubben hadde mye på agendaen under frokostmøtet fredag morgen. Progresjonen og prosessen rundt Final8 (avholdes i februar neste år), ny salgssjef, kommende sesongs trenerteam, utbygging av Sparebanken Sør Amfi, LED-reklame og mulighetene det gir for både sponsorer, annonsører og klubben – og mer til!

Det går slag i slag om dagen. I kveld skal klubbens frivillige ha sin årlige sommerfest og i morgen pyntes og rigges Sparebanken Sør Amfi igjen til finalefest når Elverum til den fjerde finalekampen i sluttspillet. I forkant av lørdagens finalefest inviterer våre sponsorer og samarbeidspartnere Nr. 1 Sportsbar og Madam Reiersen til vorspiel fra klokken 14:00 i byen.

For en helg!