HYLLER: Gard spanderer gratisbilletter til barn under 18 år mot Haslum søndag – ØIF Arendal

HYLLER: Gard spanderer gratisbilletter til barn under 18 år mot Haslum søndag

Søndag spiller Sondre Paulsen sin siste seriekamp i Sparebanken Sør Amfi. Klubbens nye sponsor Gard sponser billettene til barn og unge under 18 år mot Haslum.

Sondre Paulsen og ØIF Arendal møter Haslum søndag. Kampen blir den siste seriekampen som Sondre Paulsen spiller i Sparebanken Sør Amfi.

– Det blir en fin markering for Sondre og da ønsker vi å fylle hallen. Gard markerer også sin ferske sponsoravtale med å sponse gratis billetter til barn og unge under 18 år, opplyser administrasjonssjef Ole Aasen til oifarendal.no.

Spesielt
I går ble det kjent at klubblegenden Sondre Paulsen legger skoene på hylla etter snart 18 sesongen på seniornivå. Han vil etter alle solemerker stå alene på toppen av klubbens adelskalender i en årrekke.
– Det blir spesielt til søndag. Vi håper så mange som mulig ønsker å markere dette ved å møte frem. Gratisbillettene til barn og unge under 18 år henter man ut i ØIF-appen eller her på nettsiden, sier Aasen.

BILLETTLINK: https://oif-arendal.woow.no/#!/match/buy/534

PS: Søndagens hjemmekamp mot Haslum har avkast klokken 17:00

https://arendal.nth.webcore.no/2022/03/23/siste-gard-har-signert-med-oif-arendal/