Klubbens cupfinalebilletter slippes søndag – ØIF Arendal

Klubbens cupfinalebilletter slippes søndag

14.mai venter Elverum i cupfinalen i nye Jordal Amfi i Oslo. Søndag slippes klubbens tildelte billetter.

Skal du sikre deg en plass på ØIF Arendal seksjon under cupfinalen i mai må du være klar foran pcen søndag klokken 16:00. Ger fra cupfesten i 2014.

– Søndag klokken 1600 slippes våre cupfinalebilletter, opplyser klubbens arrangementssjef Per Carsten Michelsen.
Stå sammen
Cupfinaleklubbene har alle fått tildelt billetter som skal sikre at klubbenes supportere kan stå samlet på samme seksjon når cupfinalen blåses i gang.
– Jeg tror mange har gode minner fra cupfesten i 2014 da arendalittene sto samlet og heiet frem gutta til gull. Søndag klokken 1600 sikrer du deg altså billettene til årets cupfinalefest, sier Michelsen som sier klubben vil publisere en egen nettsak på oifarendal.no søndag klokken 16 med link til billettsalg og øvrig informasjon.
Cupfinalen skulle opprinnelig vært spilt i Oslo Spektrum i romjula. Grunnet kraftige smittevernsrestriksjoner ble cupfinalen først flyttet til Nadderud Arena i Bærum. Deretter besluttet NHF å utsette cupfinalefesten til mai og da til nye Jordal Amfi på Vålerenga i Oslo for å sikre at cupfinalen blir en folkefest for fulle tribuner.