#LAGETBAK: Et bilde sier mer enn tusen ord – ØIF Arendal

#LAGETBAK: Et bilde sier mer enn tusen ord

Det er ikke bare klubbens fantastiske dugnadsarbeidere som bidrar for å arrangere kampene i Sparebanken Sør Amfi.

Trener André Jørgensen Hofstøl gikk rett fra tv-intervju til nedrigging av hall etter seieren mot Bergen onsdag kveld. Bak sitter Sondre Paulsen og Sander L. Simonsen klare for å rulle sammen kampgulvet i Sparebanken Sør Amfi.

– Her må alle bidra, smiler André Jørgensen Hofstøl som sammen med spillerne direkte etter kampslutt bidro til at kampgulvet ble rullet sammen og gjort klart til neste hjemmekamp. Dermed fikk klubbens fantastiske dugandsgjeng god hjelp med å rigge ned og på plass kampdekket etter onsdagens 36-30 seier mot Bergen.

For i ØIF Arendal vinner man sammen, taper sammen og rigger opp og ned til kamp sammen!

For det er som man sier: Et bilde kan si mer enn tusen ord.

Olaf R. Hoffstad og Jørg William Fiala Gjermundnes og resten av ØIF-spillerne bidrar ofte med å rulle sammen kampgulvet i Sparebanken Sør Amfi. At det ble seier mot Bergen gjorde antakelig heller ikke noe på humøret til disse gutta her.