European League: Slik følger du kampen «live» fra kl. 17! – ØIF Arendal

European League: Slik følger du kampen «live» fra kl. 17!

Våre polske venner livestreamer ikke ettermiddagens kamp. Men noe «trøst» finnes. – Per Carsten byr på «live» sendinger på våre Facebook-sider. I tillegg kan du følge «livechat» på EHFs sider (link i saken).

Dagens kamp fra Polen blir ikke «livestreamet». Dermed får vi ikke fulgt kampen fra TV-stolen som vi hadde håpet. Men det finnes god trøst!

– Per Carsten Michelsen (klubbens arrangementssjef, red.anm) er tilstede i Polen. Han har fått administratorrettigheter til våre Facebook-sider og vil sende i flere perioder direkte fra hallen, forteller daglig leder Bjørn-Gunnar Bruun Hansen.

Her er link til klubbens Facebook-sider

I tillegg kan du følge «livescore» fra Det Europeiske Håndballforbundet (EHF). Her er link.

Her er link til EHFs «livescore» fra ØIF Arendals kamp kl. 17.00

– Vi lover også fyldige reportasjer direkte fra Polen. Med reaksjoner fra både spillere og trenere etter kampen. Følger man med på ØIF Arendals nettsider, Facebook-sider og ikke minst på Instagram hvor Frederik Børm har vår «takeover» denne helgen!