Vi har samlet noen resultater fra de andre i oppkjøringen til årets sesong.

Elitelagene deltar i ulike turneringer og spiller endel privatkamper. Vi har forsøkt å skaffe en oversikt over kampene og ikke minst resultatene. Det vi har kommet over finner du nedenfor.

Oppdateringer søndag 25. august:

Malmö (Sverige) – Kolstad 29 – 25
Allingsås (Sverige) – Runar 37-26

Vi oppdaterer med nye resultater etterhvert som vi finner dem., siste oppdatering lørdag 24. august:

Elverum – HBC Nantes (Frankrike) 32 – 35
Elverum – Pick Szeged (Ungarn) 32 – 32
Bækkelaget – Kjelsås (NM) 44 – 17
FyllingenBergen – Odder (Danmark) 18 – 30
FyllingenBergen – HC Midtjylland (Danmark) 26 – 28
FyllingenBergen – Skive (Danmark) 28 – 23
Halden – Skanderborg (Danmark) 30 – 31

Her er resultater vi har annonsert tidligere:

Bækkelaget – Skövde (Sverige) 29 – 33

Drammen – Mors Thy (Danmark) 22 – 32
Runar – Mors Thy (Danmark) 25 – 24
Runar – Bjerringbro-Silkeborg (Danmark) 23 – 28
FyllingenBergen – Nærbø 30 – 29
Bækkelaget – Halden 33 – 27
Drammen – Bjerringbro-Silkeborg (Danmark) 35 – 38
Follo – Falk (1. divisjon) 26 – 24

Her er resultater fra tidligere:

Lerøy Elitecup 2019 i Bergen (15.-18. august)
FyllingenBergen vs Viking TIF (Bergen, 1. divisjon) 29-29
FyllingenBergen vs Viking Stavanger (1. divisjon) 29 – 33

Klaus Miesner Gedenkturnier i Ilsenburg (9.- 11. august)
Elverum – Kadetten (Sveitsiske mestre) 33 – 25
Elverum – Magdeburg (3. plass i Tyskland) 20 – 31
Elverum – Lemgo (Tyskland) 24 – 26

Skjærgårdsleken (9. – 11. august)
Bækkelaget – Nøtterøy (1. divisjon) 27 – 26
Bækkelaget – Drammen 27 – 22
Bækkelaget – Runar 26 – 30
Bækkelaget – ØIF Arendal 28 – 31
Drammen – Runar 25 – 22
Drammen – Nøtterøy (1. divisjon) 27 – 18
Drammen – Nærbø 23 – 19
Drammen – Follo 32 – 32

Privatkamper/cuper
Drammen – Follo 32 – 32
St. Halvard – Aalborg (Danmark) 29 – 20
Kolstad – Falk (1. divisjon) 23 – 22
Follo – St Halvard 31 – 22
Kolstad – Elverum 31 – 34
Kolstad – Haslum 37 -31
Follo – Nærbø 29 – 25
Follo – Sävehof (Svensk eliteserie) 34 – 22
Runar – Sandefjord (1. divisjon) 31 – 22

NM-kamper
Kolstad – Rørvik (3. divisjon) 37 – 19
Runar – Kragerø (2. divisjon) 40 – 21

Color Line sponsor ØIF Arendal