Gode billettnyheter! – ØIF Arendal

Gode billettnyheter!

ØIF Arendals sponsorer har vært måteholdene. Det betyr at mandag ettermiddag kommer det flere billetter for salg!

ØIF Arendal har fordelt 150 av 200 tilgjengelige billetter til klubbens sponsorer. Og sponsorene hadde frist til søndag kl. 19.15 med å ta ut sin «kvote».

– Sponsorene har vært tilbakeholdene med uttak av billetter til serieåpningen. Det betyr at det kommer til å bli plass til endel publikummere som ennå ikke har fått sikret seg billetter. Og det betyr samtidig noen kjærkomne billettinntekter til, forklarer arrangementssjef Per Carsten Michelsen.

Billettene blir lagt ut for salg mandag litt ut på dagen. Billettsalget blir først varslet i klubbens App. Så har du ikke lastet den ned, bør du gjøre det nå. Gå i Appstore eller tilsvarende for Android med det samme. Søk opp ØIF Arendal, last ned appen og lag en profil.