FOLKETS KAMP: Coca-Cola utfordrer ØIF spillere, trenere og støtteapparat! – ØIF Arendal

FOLKETS KAMP: Coca-Cola utfordrer ØIF spillere, trenere og støtteapparat!

ØIF Arendal er begeistret for å invitere deg til folkets kamp den 19. november når vi møter Fjellhammer. Enda bedre, inngangen er gratis for alle! Vi er fast bestemt på å skape en uforglemmelig håndballfest sammen med dere!

Men vent, det blir enda mer spennende! En av våre fantastiske sponsorer, Coca-Cola, har utfordret våre spillere, trenere og støtteapparat til å samle inn 50 kr per tilskuer til denne kampen. Dette er en utrolig spennende utfordring fra Coca-Cola, og spillerne og resten av teamet rundt ØIF Arendal gleder seg til å ta utfordringen. Vi er sikre på at vi sammen kan nå dette målet!

Skulle ØIF Arendal guttene klare å nå målet, venter en overraskelse fra Coca-Cola!

Klarer Ivan og resten av gjengen utfordringen fra Coca-Cola? Foto: Helge N. Olsen

Så støtt opp og hjelp oss med å nå dette målet! Sammen skal vi sørge for en skikkelig håndballfest i Sparebanken Sør Amfi. Så blir det spennende å se om våre spillere og team klarer utfordringen fra Coca Cola. Vi sees den 19. november!