«Høye» besøkstall fra Paris og New York! – ØIF Arendal

«Høye» besøkstall fra Paris og New York!

ØIF Arendal har virkelig gode tall på klubbens nettsider. At tallene er gode på Sørlandet og i Norge er ikke så overraskende kanskje. At det har vært besøk fra 128 land derimot, det er særdeles eksotisk. Land fra alle verdensdeler. Og at nettlesere i storbyer som Paris og New York daglig finner veien til våre nettsider, slikt liker vi ikkje vel?

Ser man først på nasjoner er det selvsagt flest besøkende fra Norge (92 350), deretter kommer Danmark (3 122) og USA (2 340) på topp 3-listen. Så følger Sverige, Spania, Island og ikke så uventet Tyrkia, før de to store håndballnasjonene Tyskland og Frankrike.

Og i Frankrike er det hovedstaden som stikker seg godt ut, Parisboere er ofte på besøk på klubbens nettsider. Det samme fra verdensmetropolen New York. Mellom 300 og 1 000 faste besøkende fra de to verdensbyene som sammen med København, Stockholm og Gøteborg er de internasjonale byene som har flest lesere på våre nettsider.

Litt stas er det, ikkje vel?