«Hele» verden følger med på ØIF Arendal! – ØIF Arendal

«Hele» verden følger med på ØIF Arendal!

ØIF Arendal er aktive i sosiale medier og ikke minst på egne nettsider. Og det er morsom å følge hvordan nyheter om klubben spres til nesten "hele" verden.

Som det fremkommer av kartet i denne saken er det ikke en eneste verdensdel som ikke følger med på ØIF Arendals nettsider. Og selv om dekningen så absolutt er størst fra Norge, Sørlandet, Aust-Agder og Arendal er det svært mange eksotiske steder i verden som hver eneste uke er innom klubbens nettsider.

På kartet ser du mørke blå og lyse blå farger. Det er fra steder og land hvor det har vært innbyggere som har vært innom klubbens nettside siste uke. Beste dekning er det selvsagt i Europa. Men også Nord-Amerika og fjerne østen er det godt med nasjoner som følger med.

Kanskje trenger klubben et Afrika- og Sør-Amerika-kontor? Det ville sikkert kunne bedre oppmerksomheten i den delen av verden også :-)!

Moro er det uansett å se hvordan klubben fanger interesse og engasjerer verden over.