Marinko, Leif og Kjetil skal hjelpe deg å kåre tidenes lag! – ØIF Arendal

Marinko, Leif og Kjetil skal hjelpe deg å kåre tidenes lag!

18. mai fyller ØIF Arendal 10 år! Riktignok har alianseidrettslaget rundet inn i sitt nittiende år, men topphåndballsatsningen i ØIF Arendal har fremdeles ikke nådd tenåringsalderen. Til 10-års dagen skal vi kåre tidenes lag. Og for å hjelpe dere skal klubbens tre trenere, Marinko, Leif og Kjetil bistå!

På klubbens Facebook-side kan publikum fra nå av nominere hvilken spiller men mener er tidenes spiller i akkurat sin posisjon. Det skal også kåres den mest verdifulle spilleren i klubbens historie, den beste treneren og den beste spillerassistenten. For ikke å glemme kåringen av tidenes lokale spiller. Og selvsagt skal det også kåres tidenes forsvarsspiller.

Nomineringen til tidenes ØIF Arendal-lag skjer av dere publikum. I dette innlegget kan vårt publikum nominere sine favoritter. Så vil våre eminente trenere, Marinko Kurtovic, Leif Gautestad og Kjetil Øygarden plukke ut inntil fire kandidater av dem som er nominert til en siste avstemming. Den avstemmingen skjer også på Facebook.

Og endelig så vil vi ha kåret tidenes lag og støtteapparat.

Trener trioen kan også legge til egne kandidater dersom de skulle savne noen blant de nominerte.

Kategoriene er altså:

Tidenes målvakt
Tidenes venstrekant
Tidenes venstreback
Tidenes midtback
Tidenes høyreback
Tidenes høyrekant
Tidenes linjespiller
Tidenes forsvarsspiller
Tidenes lokale spiller

Tidenes mest verdifulle spiller

Tidenes trener
Tidenes spillerassistent/oppmann

Her kan du nominere dine kandidater:

 http://j.mp/2ONaRw7