ØIF Arendal inviterer til AKTIVITETSDAG i timene opp mot Bodø-kampen! – ØIF Arendal

ØIF Arendal inviterer til AKTIVITETSDAG i timene opp mot Bodø-kampen!

Nå kan du starte vinterferien med en skikkelig aktivitetsdag! ØIF Arendal og klubbens samarbeidspartnere, inviterer til gratis skøytebane, hopp i Bringsverds hoppbakke, tur med hest og kjerre og selvsagt rosinen i pølsa, håndballkamp! Førstkommende søndag fra kl. 16.00. Gratis moro for barna fra 16.00 til 20.30! Det er vel en god start på vinterferien!

ØIF Arendals arrangementssjef, Per Carsten Michelsen, slår virkelig på stortromma denne gangen. I godt samarbeid med prosjektansvarlig, Linda Dagestad Øygarden, og klubbens samarbeidspartnere har de snekret sammen en fantastisk aktivitetsdag i området rundt Sparebanken Sør Amfi. Det blir program fra kl. 16.00 se bare her:

16.00 Åpning av aktivitetsdagen
Frem til kl. 17.00 utdeling av fribilletter til håndballkamp for alle som deltar på arrangementet!
Skøytebanen står til disposisjon
Bringserds hoppbakke kommer til å bli en «vinner»!
Hest og kjerre-kjøring for alle som har lyst. 
Og holder snøen seg, så ta med ski og/eller akebrett!
Selvsagt blir det også «fyrt opp» bål. Og vi griller gratis pølser (500 stk) og selvsagt stiller med marshmallows!

Og skulle du bli ørlittegran kald? Da kan du varme deg i Sparebanken Sør Amfi som er åpen hele dagen.

Og barna, de får gratis kakao når de kommer inn til kamp!

19.00 Eliteseriekamp mellom ØIF Arendal og Bodø!

Ingen grunn til ikke å oppsøke området rundt Sparebanken Sør Amfi på søndag med andre ord.