ØIF Arendals talentfulle høyrekant, Sander Løvlie Simonsen, er kalt inn til landslagssamling for gutter født 1998 eller senere. Landslagssamlingen skal holdes i Skien 4.-7. januar og er en fellessamling med landslag LM02. Sander er pt ØIF Arendals eneste landslagsspiller.

Her kan du se hele landslagsinnkallelsen:

Navn Klubb Født Kamper/mål*
Nikolai Wiig Bækkelaget Håndball Elite 20.11.1998 003/000
Sander Drange Heieren St.Hallvard 23.10.1998 009/000
Sander Akerlie HK-72 Sande 21.06.1999 000/000
Tord Aksnes Lode Nærbø IL 27.10.1998 010/005
Andreas Horst Haugseng Nærbø IL 18.08.1998 031/070
Sander Rogne Myklebust Ski IL 09.03.1999 009/006
Sander Løvlie Simonsen ØIF Arendal Elite 09.07.1998 029/071
Thomas Horneland Boilesen Drammen Håndball 11.11.1998 030/079
Olaf Richter Hoffstad Sandefjord Håndball 08.01.1999 035/104
Fabian Sandven Bækkelaget Håndball Elite 03.05.1998 026/084
Sander Wennberg Linderud Elverum Håndball 01.07.1999 017/016
Sindre Heldal FyllingenBergen 10.02.1999 033/102
Vetle Rønningen Bodø HK 13.05.1998 025/059
Jacob Weidemann Nøtterøy Håndball Elite 16.09.1999 000/000
Simen Holand Pettersen Sandefjord Håndball 08.04.1998 022/044
Alexander Mitrovic Elverum Håndball 12.03.1998 000/000
Karsten Skinnarland Enoksen Runar IL 27.08.1998 013/012
Rassin Haugseng Nærbø IL 21.02.1998 017/029
Preben Egeli Bodø HK 05.04.1998 028/061
       
Reserver:      
Halvor-Elias Nærland Nærbø IL 14.02.1998 033/000
Emil Kheri Imsgard Elverum Håndball 06.03.1998 032/000
Simon Ypma Sävehof 03.03.1999 000/000
Tord Haugseng Nærbø IL 30.09.1999 000/000
Leander Myklebust Seime Gneist 11.04.1999 000/000
Fredrik Engelstad Sandefjord Håndball 20.04.1998 010/009
Kristoffer Pedersen Kragerø IF Håndball 16.06.1998 005/005
Felix Abrahamsen Lunde Haslum HK 02.07.1999 007/006
Oscar Aleksander Lysgård Haslum IL 10.03.1999 000/000
Bjørnar Pedersen Ski IL 26.04.1998 036/076
       
Ledelse:      
Joar Gjerde Trener    
Vidar Gjesdal Trener    
Tom Erik Riis Fysio    
Håkon Halvorsen Fysisk trener    
Sindre Y. Walstad Målvaktressurs    

 

Her kan du se programmet for samlingen (endringer kan forekommer)

Torsdag 4.januar
10:30 Oppmøte LM98
11:00-13:00 Trening i hall LM98
13:15 Lunsj LM98
15:30 Lett måltid på Sportellet LM98
17:00-19:00 Trening i hall LM98
19:15 Middag LM98
21:30 Kveldsmat på Sportellet LM98

 

Fredag 5.januar
08:30 Frokost LM98
10:00-11:30 Fysisk (Akrobat) LM98
12:00 Lunsj LM98
15:30 Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall (2 baner) LM98 + LM02
19:15 Middag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

Lørdag 6.januar
08:30 Frokost
10:00-11:30 Trening i hall (2 baner) LM98 + LM02
12:00 Lunsj
15:30 Lett måltid på Sportellet
17:00-19:00 Trening i hall (2 baner) LM98 + LM02
19:15 Middag
21:30 Kveldsmat på Sportellet

 

Søndag 7.januar
08:30 Frokost
10:00-12:00 Trening i hall (2 baner) LM98 + LM02
12:15 Lunsj
13:00 Samling slutt