Haslum med skadetrøbbel møter Halden på søndag – ØIF Arendal

Haslum med skadetrøbbel møter Halden på søndag

Bronserivalen Haslum møter Halden til hjemmekamp på søndag. Og det "tynnes" i rekkene skal vi tro klubbens egen nettside. Magnus Søndenå uttaler seg humoristisk. – For å si det sånn, jeg er spent på om vi får skrapet sammen syv spillere til søndag.

Simen Schønningsen pådro seg en strekk i leggen på tirsdagens trening og måtte følgelig stå over dagens kamp. Dermed skrev han seg opp på samme skadeliste som Sebastian Barthold, Anders Røe og Dominic Grimstad.

Og midtveis i den andre omgangen måtte Eirik Köpp hinke av banen.

Da Eirik Köpp hinket av banen, ble han den femte oppførte på Haslums skadeliste.

– Vi har ikke verdens bredeste stall for øyeblikket. Det koster – og det merker vi underveis i dag, sier Magnus Søndenå til klubbens nettside.

Les hele saken etter Elverum – Haslum her.