INFORMASJONSHJELP – ØIF Arendal

INFORMASJONSHJELP

Har du sett plakaten i Nedeneshallen hvor vi ruster opp informasjonssatsningen på nett, foto og video? Siden vi nå er en toppklubb i Postenligaen, legger vi for sesongen 2010/2011 lista høyere enn tidligere år for webutvalget. Og du kan få full opplæring i produksjon av informasjon om klubben vår. Både bredde og elite skal gjennom hele sesongen dokumenteres med det som skjer både på og utenfor banen.

Ønsker du å lære noe av dette, så meld deg på i dag:

1. Webpublisering
2. Foto
3. Video
4. Promotering

Du trenger ingen erfaring, og opplæringen tas i det tempoet som passer deg. Vi har noen goder til deg som vil bidra, men størst av alt er en glødende interesse for håndball. Lav eller høy alder er ingen hindring.

Ta kontakt på elgvin@gmail.com eller snakk med Kurt Eckholt eller Erik Smedsrud om hva du vil bidra med, så skal vi sørge for at du får faglig påfyll, og at vi sammen kan gjøre en bedre informasjonsjobb for klubben vår.